Projekt domu

Chcesz poruszyć temat niezwiązany z biznesem online? Zapraszamy do tego działu. Dyskutujemy o wszystkim, na co mamy ochotę.
ładnaa

Projekt domu

Post autor: ładnaa »

Witajcie, sporo myślałam w ostatnim czasie i wychodzi mi, że czas na budowę. Nie pytajcie mnie, skąd mi się to wzięło, ale tak być musi. A skoro tak, to powiedzcie, czy takie https://www.mgprojekt.com.pl/doskonaly-2-b projekty są wartościowe? Czy powinnam myśleć tylko o czymś na życzenie?

wzór skargi powodowej o nieważność małżeństwa
mania

Re: Projekt domu

Post autor: mania »

W sumie prawdę mówiąc, to ja nie za bardzo znam się na tym wszystkim, ale jak dom, to pamiętajcie, że obowiązki Was nie ominą. Ja muszę na przykład uszczelnianie komina zrobić i zastanawiam się bardzo mocno, czy to wszystko będzie kosztowne. Wiem, że sezon grzewczy już się zaczyna, ale na razie jestem u rodziców, więc mogę tak późno do tego podchodzić.
cytryna

Re: Projekt domu

Post autor: cytryna »

W sumie ja to Wam powiem, że dla mnie ważne jest to, żeby jakoś poprowadzić dom do końca. Co prawda u nas dopiero są plany, ale już wiem, że w którymś pomieszczeniu będziemy kładli płytki z cegły . Jakoś tak mi się ten pomysł utarł i nie zamierzam go zmieniać. Mąż oczywiście podpowie więcej na ten temat, bo on będzie musiał to położyć. Ja niestety nie umiem.
llone

Re: Projekt domu

Post autor: llone »

ładnaa pisze: 20 paź 2021, 14:36 Witajcie, sporo myślałam w ostatnim czasie i wychodzi mi, że czas na budowę. Nie pytajcie mnie, skąd mi się to wzięło, ale tak być musi. A skoro tak, to powiedzcie, czy takie https://www.mgprojekt.com.pl/doskonaly-2-b projekty są wartościowe? Czy powinnam myśleć tylko o czymś na życzenie?
Właśnie piękny projekt wybrałaś. Wcale nie trzeba myśleć na przykład o rozwiązaniach pod kątem na przykład rysunków indywidualnych. To nieprawda, że tylko takie należy wybierać. No, a skoro ogólnie mowa o domu, to czy zamawiasz drzwi, razem z zamkami? Czy takie elementy plus klamki do drzwi wewnętrznych wybierasz potem osobno?

mydło z liści laurowych
ODPOWIEDZ