Firma za granicą

Dowiedz się, które inwestycje są dla Ciebie opłacalne. Poznaj sposoby innych użytkowników na zarabianie poprzez inwestowanie.
Awatar użytkownika
Kornelia_94
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2023, 19:25

Firma za granicą

Post autor: Kornelia_94 »

Prowadzę niewielki biznes, ale tak mi ostatnio chodzi po głowie to, żeby trochę rzucić się na głęboką wodę i pójść dalej. Planujemy właściwie wspólnie z siostrą rozszerzenie działalności na rynek brytyjski - mamy o tyle łatwiej, że siostra mieszka w Londynie od prawie dwudziestu lat. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Polecacie jakieś firmy transportowe do UK?
Feliks

Re: Firma za granicą

Post autor: Feliks »

Wiele osób decyduje się na prowadzenie działalności nierejestrowanej w formie sprzedaży domowych wypieków czy posiłków. Jest to świetny sposób na wykorzystanie swoich umiejętności kulinarnych, ale należy pamiętać o przestrzeganiu norm sanitarnych i nie przekraczaniu limitów dochodowych. Inspirujące pomysły na tego typu działalność można znaleźć pod adresem https://www.extra-plonsk.pl/co-mozna-of ... -przyklady i taka działalność wymaga jednak odpowiedniego podejścia i znajomości przepisów.
ewi898

Re: Firma za granicą

Post autor: ewi898 »

Myślicie, że warto prowadzić taką firmę? Jestem zainteresowana możliwościami, jakie taka firma daje i jakie koszty prowadzenia działalnością są za granicą.

__
wkładki do butów ortopedyczne
karola93903

Re: Firma za granicą

Post autor: karola93903 »

Myślicie, że prowadzenie firmy za granica to odpowiedni pomysł? Zastanawiają mnie tylko wszystkie formalności i prowadzenie takiej firmy.

__
Urządzenia na publiczny plac zabaw
sabi3022

Re: Firma za granicą

Post autor: sabi3022 »

Wiem, że całkiem sporo osób prowadzi firmę za granicą, ale ja zastanawiam się nad tym, jakie są korzyści posiadania firmy za granicą. Jak z opłatami?

__
Fotografia produktowa
karolina9933

Re: Firma za granicą

Post autor: karolina9933 »

Prowadzenie firmy za granicą może dać wiele korzyści. Wszystko zależy od tego, jaką prowadzicie firmę i gdzie ogólnie chcecie świadczyć usługi.

__
Dentysta Milicz
Tomek2

Re: Firma za granicą

Post autor: Tomek2 »

Hej wszystkim! Czy ktoś miał doświadczenie z kursami językowymi online i może podzielić się swoją opinią na temat ich skuteczności? Chciałbym dowiedzieć się, czy są one pomocne w nauce języka. Jeśli jesteś ciekawy/a lub chcesz poznać więcej na ten temat, zapraszam do odwiedzenia strony https://wrzuc.info/artykuly/czy-kursy-j ... ce-jezyka/ , gdzie znajdziesz obszerne informacje na temat kursów językowych online.
Bartosz52

Re: Firma za granicą

Post autor: Bartosz52 »

Hej Chorzowianie! Czy ktoś może mi powiedzieć, czy są jakieś plany odnowienia placów zabaw w naszym mieście https://foresta-placezabaw.pl/remonty-p ... w/chorzow/ Nasze dzieci bardzo by się ucieszyły z nowych, bezpiecznych miejsc do zabawy. Czekam na Wasze informacje!
olka0932

Re: Firma za granicą

Post autor: olka0932 »

Czasem wydaje się, że za granicą są inne warunki, dlatego tak bardzo przyciąga to wiele osób. Jednak i za granicą zdarza się, że wspomóc trzeba się kredytem. Jeśli będziecie chcieli z niego skorzystać np. w Norwegii, to do dyspozycji macie doradcę Motty. Możecie sprawdzić jego pełną ofertę.
ODPOWIEDZ