Impreza na 18 osób

Chcesz poruszyć temat niezwiązany z biznesem online? Zapraszamy do tego działu. Dyskutujemy o wszystkim, na co mamy ochotę.
Awatar użytkownika
konstanty70
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2022, 0:31

Impreza na 18 osób

Post autor: konstanty70 »

Tak, nie będę ukrywać, ale jest to dla nas dość duże przedsięwzięcie, chyba po raz pierwszy będziemy organizować imprezę na tak dużą ilość osób ;) No i wiąże się to też z zakupami kilku produktów, akcesoriów kuchennych. Między innymi potrzebujemy kupić zestaw sztućców 18 osób https://gerlach.pl/sztucce i to będzie chyba pierwszy zakup, jaki poczynimy :)
Marysia4

Re: Impreza na 18 osób

Post autor: Marysia4 »

Cześć! Poszukujemy odpowiedniej sali na organizację urodzin w Międzybrodziu Bialskim https://salaonesto.pl/imprezy-okolicznosciowe/urodziny/ . Czy ktoś może polecić miejsce, które będzie idealne na tę okazję? Chcielibyśmy, aby to było magiczne miejsce na nasze urodziny. Dzięki z góry za wszelkie sugestie!
Staś

Re: Impreza na 18 osób

Post autor: Staś »

Nasza restauracja specjalizuje się w organizacji przyjęć okolicznościowych, zapewniając nie tylko wyśmienite menu, ale także wyjątkową atmosferę. Pełen zakres naszych usług znajdziesz na stronie https://naskrajnej.pl/przyjecia-okolicznosciowe/ gdzie prezentujemy różnorodne opcje dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze sale są idealne na eleganckie uroczystości, a doświadczony zespół zawsze dba o każdy szczegół.
ODPOWIEDZ