Kartony na prezenty

Chcesz poruszyć temat niezwiązany z biznesem online? Zapraszamy do tego działu. Dyskutujemy o wszystkim, na co mamy ochotę.
Awatar użytkownika
tadea1996
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2022, 17:42

Kartony na prezenty

Post autor: tadea1996 »

Jak pakujecie prezenty dla swoich bliskich? Dla mnie to jak prezent zapakuję, jest równie ważne jak to, co w nim zapakuję :) Uwielbiam sprawiać radość swoim bliskim. Czasem posiłkuję się takimi kartonami: https://strefapakowania24.pl/pl/c/Kartony-ozdobne-i-swiateczne/28 ale często też sama wymyślam rodzaj opakowania. Pochwalę się, że całkiem fajnie mi to wychodzi :)
alicja88

Re: Kartony na prezenty

Post autor: alicja88 »

Nie powiem, bo mnie właśnie też zrodził się już pomysł na prezent dla mojego męża. Znalazłam właśnie solidne maszynki muhle u firmy Facetaria.pl i tak myślę, że będzie to coś idealnego. Nawet do takiej maszynki dokupię również kosmetyki i będę mieć taki zestaw.
koala

Re: Kartony na prezenty

Post autor: koala »

W sumie to ja myślałam raczej o czymś takim jak kartony do przeprowadzki bo chcę mieć odpowiednie opakowania, wiadomo że podczas przeprowadzki takie kartony to połowa sukcesu
Zgubny

Re: Kartony na prezenty

Post autor: Zgubny »

Puste kartony mogą służyć jako pomoc dydaktyczna dla nauczycieli i edukatorów. Można z nich tworzyć modele układu słonecznego, mapy, czy inne edukacyjne narzędzia, które urozmaicą zajęcia i pomogą w przyswajaniu wiedzy. Szukasz więcej pomysłów? Zajrzyj na https://tygodnik.pl/pl/639_artykuly-spo ... kowan.html i sam się przekonaj.
Mateusz9

Re: Kartony na prezenty

Post autor: Mateusz9 »

Hej wszystkim! Czy ktoś wie, czy już są dostępne koszulki Adidas związane z Euro 2024? Szukam oryginalnych produktów związanych z turniejem, więc chciałbym dowiedzieć się, gdzie mogę je znaleźć. Jeśli macie jakieś informacje na ten temat lub chcecie się dowiedzieć więcej, zapraszam do odwiedzenia strony https://wrzuc.info/artykuly/sa-juz-dost ... euro-2024/ , gdzie znajdziesz obszerne informacje na temat dostępności koszulek Adidas z Euro 2024.
ODPOWIEDZ