najlepsze nutridrinki?

Chcesz poruszyć temat niezwiązany z biznesem online? Zapraszamy do tego działu. Dyskutujemy o wszystkim, na co mamy ochotę.
jaggera

najlepsze nutridrinki?

Post autor: jaggera »

jakie nutridrinki sprawdzą się osobie która ma problem z apetytem?? w okolicy mam DOZ więc będę wdzięczna za polecenia nutridrinków z tej apteki? jak z cenami/

www oriflame pl oficjalna strona
kamii

Re: najlepsze nutridrinki?

Post autor: kamii »

najlepiej przejdź się do doz i tam na miejscu zapytaj, doradzą ci odpowiednie produkty, bo są różne i dla diabetyków i dla osób np. chorujących na różne schorzenia

brewiarz kapłański cena
Oliwka

Re: najlepsze nutridrinki?

Post autor: Oliwka »

No właśnie bardzo dobrze, że bierzesz pod uwagę DOZ, warto się do nich wybrać, bo w dozie farmaceutka na pewno dobrze doradzi jaki nutridrink wybrać najlepiej.
Wela

Re: najlepsze nutridrinki?

Post autor: Wela »

Ja też kupuję nutridrinki w DOZ, mają spory wybór i na pewno doradzą co wybrać. Cena jest też przystępna a jakość porządna, więc na pewno warto. Ja kupuję Fresubin, ale zależy jeszcze co kto potrzebuje.
Inka

Re: najlepsze nutridrinki?

Post autor: Inka »

Tak, w doz mają dobre ceny nutrindrinków i bardzo dobry wybór. My kupujemy je dosyć często, różne smaki próbujemy i naprawdę są smaczne, a składy wartościowe, dlatego warto się zaopatrzyć.
Agacina

Re: najlepsze nutridrinki?

Post autor: Agacina »

W dozie jest spory wybór nutridrinków dla róznych pacjentów, z różnymi problemami. Warto zapytać, co bedzie odpowiednie, na pewno doradzą. Mają też dobre ceny, regularnie tam kupuję dla dziadków
buszka

Re: najlepsze nutridrinki?

Post autor: buszka »

Dokładnie, w DOZ można kupić przeróżne nutridrinki w zależności od schorzenia, są też różne smaki, a ceny naprawdę korzystne, warto zaglądać do DOZ stacjonarnie.
emmma

Re: najlepsze nutridrinki?

Post autor: emmma »

To prawda, w dozie mają duży wybór nutridrinków, dla osób starszych, po operacjach, po chorobie, dla diabetyków i nawet dla dzieci. Ja sama wspomagałam się nimi po operacji, bardzo dobre smaki i ceny
ODPOWIEDZ