Meble - Partner Artur Krupiński

Szukasz miejsce, w którym będziesz mógł podzielić się opinią na temat danej firmy? Wejdź tutaj i dodaj wpis. Zapraszamy!
Ingryda

Meble - Partner Artur Krupiński

Post autor: Ingryda »

Bardzo miła obsługa polecam.
aleksis

Re: Meble - Partner Artur Krupiński

Post autor: aleksis »

No i spoko... Najważniejsze, że jesteście zadowoleni z zakupu. Jak chodzi o mnie to planuję kupić tutaj https://meble-varsovia.pl/k/lozka-z-poj ... jemnikiem/ dla siebie łóżko tapicerowane, które zawiera również pojemnik na pościel. Bardzo mi się spodobało, to jest takie łóżko jakie szukałam.
dżastaś

Re: Meble - Partner Artur Krupiński

Post autor: dżastaś »

Zanim tak w pełni zaczniecie aranżować swoje wnętrza warto się też zainspirować... Ja chociażby z tego https://www.euro-project.com.pl/artykul ... u-maluszka artykułu dowiedziałam się jak ładnie i praktycznie zagospodarować pokój mojemu dziecku.
aluti

Re: Meble - Partner Artur Krupiński

Post autor: aluti »

Ja to wiem, że farba do metalu na rdzę musi być dobrej jakości, dlatego sprawdzam je w Altax. Mam kompletnie wyjątkowe pokrętła do szafek i nie chcę ich zmieniać, a odnowić. Dlatego mam nadzieję, że uda mi się coś dobrać. Dajcie namiary, jak Wam się to podoba i jaki to ma dla Was sens.
molly88

Re: Meble - Partner Artur Krupiński

Post autor: molly88 »

A czy przykładowo ktoś z was czytał artykuł https://bonuseurotech.biz.pl/starszak-t ... dne-meble/ ? Czy w ogóle sięgacie po takie poradniki? Jak nie, to szkoda - bo z nich można się dowiedzieć wielu cennych wskazówek. Chociażby tam dowiecie się jak wybrać odpowiednie meble do pokoju dziecka.
ODPOWIEDZ