Opinie Gastronomia i Rozrywka Hanna Walczak Śrem

Szukasz miejsce, w którym będziesz mógł podzielić się opinią na temat danej firmy? Wejdź tutaj i dodaj wpis. Zapraszamy!
Cyryla

Opinie Gastronomia i Rozrywka Hanna Walczak Śrem

Post autor: Cyryla »

Cześć, czy macie jakieś opinie na temat firmy Gastronomia i Rozrywka Hanna Walczak Śrem?
Ventko

Re: Opinie Gastronomia i Rozrywka Hanna Walczak Śrem

Post autor: Ventko »

Sklepów z urządzeniami do gastronomii jest bardzo dużo i z mojej strony polecam zainteresować się ofertą IceCup https://icecup.pl/. Oferuje nie tylko kielichy czy kubki na desery, ale także przepyszne syropy do granity. Osobiście uwielbiam deser z dodatkiem takich syropów i na pewno nie jestem jedyna. Zwłaszcza dzieci są wielkimi zwolennikami jeśli chodzi o syropy do granity https://icecup.pl/oferta/syropy-do-granity/ i ten rodzaj słodkości. Dlatego dobrze jakby nasza restauracja czy punkt gastronomiczny były wyposażone w najlepsze syropy do granity.
Ambrozja

Re: Opinie Gastronomia i Rozrywka Hanna Walczak Śrem

Post autor: Ambrozja »

Wybierając deser z jogurtu naturalnego warto zwrócić uwagę na jogurtową piankę, która jest zarówno smaczna, jak i odżywcza. Ten prosty w wykonaniu deser może być fantastycznym sposobem na wprowadzenie do diety większej ilości białka przy jednoczesnym zachowaniu niskiej zawartości cukru. Dodatkowo, jogurtowa pianka jest doskonałą bazą do eksperymentów z różnymi smakami i dodatkami.
ODPOWIEDZ