Prawnik - kogo polecacie?

Szukasz miejsce, w którym będziesz mógł podzielić się opinią na temat danej firmy? Wejdź tutaj i dodaj wpis. Zapraszamy!
Karolina Losowska

Prawnik - kogo polecacie?

Post autor: Karolina Losowska »

Witam wszystkich na forum.
Pilnie szukam namiaru na sprawdzonego i rzetelnego prawnika.
Serdecznie prosze was o polecenia, ponieważ to dla mnie bardzo ważne.
Pozdrawiam.
michael

Re: Prawnik - kogo polecacie?

Post autor: michael »

Przejrzystość i jasność w działaniu są kluczowe podczas współpracy z prawnikiem, czego niestety nie dostrzegam u Mateusza Mickiewicza z Warszawy. Kreuje się na super prawnika, ale czy aby na pewno taki jest? No właśnie....
Dynia

Re: Prawnik - kogo polecacie?

Post autor: Dynia »

Dla wielu rodziców wyzwaniem jest zrozumienie, jak technologia wpływa na relacje z ich dziećmi. Specjaliści radzą, aby nie demonizować nowoczesnych technologii, ale nauczyć się ich używać w sposób, który sprzyja budowaniu relacji. Przydatne wskazówki na ten temat można znaleźć w artykule https://www.portalpomorza.pl/artykul/59 ... -dzieckiem i podkreśla on, że wspólne granie w gry czy oglądanie filmów może być doskonałą okazją do rozmów i lepszego poznania siebie.
Latarnik

Re: Prawnik - kogo polecacie?

Post autor: Latarnik »

Wybór prawnika zależy głównie od sprawy. W przypadku rozwodu warto warto wybrać prawnika, który specjalizuje się w prawie rodzinnym, takiego który ma już takie sprawy za sobą i wie gdzie złożyć pozew o rozwód. W zależności od sprawy warto również wiedzieć jak wygląda podział majątku oraz w przypadku dzieci - obowiązek alimentacyjny po rozwodzie.
ODPOWIEDZ