Reklama i Projekt Renata Sosnowik

Szukasz miejsce, w którym będziesz mógł podzielić się opinią na temat danej firmy? Wejdź tutaj i dodaj wpis. Zapraszamy!
Aleksa

Reklama i Projekt Renata Sosnowik

Post autor: Aleksa »

Cześć, czy macie jakieś opinie na temat firmy...
vandaa

Re: Reklama i Projekt Renata Sosnowik

Post autor: vandaa »

Nie wiem do końca jakie formy promocji waszej firmy was interesują???? Ale jak chodzi o coś lokalnego, jakieś gadżety reklamowe, nawet
profesjonalny wydruk na folii magnetycznej to w tym kierunku słyszałam, że świetnie się sprawdza LR Print Solutions. Zatem możecie do nich się zgłosić...
fasnka

Re: Reklama i Projekt Renata Sosnowik

Post autor: fasnka »

Jak myślicie, czy forma reklamy dziś użyteczna, jest wartościowa? Mam na myśli małe, niedrogie plastikowe długopisy z nadrukiem reklamowym . Wiem, że to spora oszczędność, a na tym mi naprawdę zależy. Dlatego może fajnie będzie coś w tym kontekście powiedzieć? Jestem ciekawa pomysłów i działania w szerszej skali.
remiik

Re: Reklama i Projekt Renata Sosnowik

Post autor: remiik »

Na temat reklamy możecie poczytać też tutaj - https://siostrymarketingu.pl/kampanie-d ... strategie/ Działania w środowisku digitalnym są bardziej dynamiczne i elastyczne niż tradycyjne formy marketingu, co umożliwia szybką reakcję na zmieniające się warunki i potrzeby rynku.
lido

Re: Reklama i Projekt Renata Sosnowik

Post autor: lido »

Teraz, gdy rynek jest pełen konkurencji, warto inwestować w rozwagę i skuteczność w marketingu. Agencja https://virtualpeople.pl/ pomogła nam znaleźć właściwe rozwiązania i osiągnąć sukces. Gorąco polecamy!
ODPOWIEDZ