Rower-Max

Szukasz miejsce, w którym będziesz mógł podzielić się opinią na temat danej firmy? Wejdź tutaj i dodaj wpis. Zapraszamy!
Lisa

Rower-Max

Post autor: Lisa »

Hej, czy macie jakieś opinie na temat firmy Rower-Max?
luna90

Re: Rower-Max

Post autor: luna90 »

Nie znam tej firmy, ale ostatnio bardzo dużo pozytywnych opinii słyszałam o https://wygodnyrower.pl . Ponoć tam można znaleźć bardzo dobre rowery i w korzystnej nawet cenie. Macie tam do wyboru najróżniejsze modele i nawet możecie z ich strony liczyć na serwisowanie, czy inne kwestie.
Zenon88

Re: Rower-Max

Post autor: Zenon88 »

Hej! Czy ktoś z was ma doświadczenie z rowerami miejskimi Trek https://goodsport.pl/rowery/turystyczne/miejskie/? Jak radzą sobie na co dzień i czy warto zainwestować w taki rower?

weinbrenner b12
life

Re: Rower-Max

Post autor: life »

Też nie znam. Ale za to ostatnio siedzę w temacie rowerów elektrycznych i w oko wpadły mi te skandynawskiej marki https://pl.ecoride.com/ . Fajne są, bo są świetnym sposobem na dojazdy do pracy, można na paliwie zaoszczędzić. Jeśli jesteś z Gdańska, możesz bezpłatnie przetestować rower elektryczny w punkcie Ecoride na Grunwaldzkiej, aby sprawdzić, czy jest on odpowiedni dla Ciebie. Zakup roweru elektrycznego może być świetną inwestycją długoterminową.
wieszotym

Re: Rower-Max

Post autor: wieszotym »

Ja to sobie czasem mogę powiedzieć więcej odnośnie tak naprawdę osób i rzeczy, które są dla nas, stąd na przykład sprawdzam miejski rower męski , bo wiem, że mojemu facetowi może się to spodobać. Dlatego zerkam na to, co chce i czy to będzie dla niego. Na pewno to się odpowiednio sprawdzi, nie sądzicie ?

rodzina adamsów odcinki
ODPOWIEDZ