Jaka apteka?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat prowadzenia działalności w sieci, to śmiało zajrzyj tutaj. Postaramy się pomóc.
elka

Jaka apteka?

Post autor: elka »

Jaką aptekę stacjonarną możecie polecić? Gdzie kupujecie leki czy suplementy w dobrej cenie? Czy apteki doz są Waszym zdaniem ok? Wydaje mi się, że mają całkiem spoko ceny.
Sia

Re: Jaka apteka?

Post autor: Sia »

Ja kupuję już tylko w doz, bo niestety wszędzie naokoło już podwyżki zrobili. W doz póki co te ceny się jeszcze trzymają i oby jak najdłużej, bo można jeszcze tam zaoszczędzić.
Fredia

Re: Jaka apteka?

Post autor: Fredia »

No właśnie znajoma też jakiś czas temu poleciła mi sprawdzić ceny leków w dozie. Ja kupuję ich dość sporo i nie ukrywam, że różnice w cenach robią na mnie wrażenie, w dozie jest najtaniej.
elka

Re: Jaka apteka?

Post autor: elka »

Dziękuję, w takim razie na pewno nadal będę kupować w dozie, skoro mają takie dobre ceny w porównaniu do innych aptek :) Mam pod nosem, więc super wieści dla mnie :)
misia22

Re: Jaka apteka?

Post autor: misia22 »

Koniecznie zajrzyj do DOZu, oni naprawdę mają super ceny w porównaniu ,do innych miejsc. Kupuję u nich leki na receptę ale też suplementy, warto korzystać z ich cen.
Gonia

Re: Jaka apteka?

Post autor: Gonia »

Potwierdzam, najtaniej mają w DOZ, kupuję u nich regularnie swoje standardowe leki i ceny cały czas się trzymają na dobrym poziomie. Gdzie indziej zapłaciłabym już dużo więcej.
Meta

Re: Jaka apteka?

Post autor: Meta »

No dokładnie, ja to samo zauważyłam, że DOZ ma jeszcze przyzwoite ceny, bo gdzie indziej niestety co chwilę podwyżki. Ja kupuję w doz zarówno leki, jak i suplementy.
ODPOWIEDZ