Kredyty

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat prowadzenia działalności w sieci, to śmiało zajrzyj tutaj. Postaramy się pomóc.
Awatar użytkownika
Ksenia1982
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2022, 23:21

Kredyty

Post autor: Ksenia1982 »

Ze względu na to, że czasy na rynku finansowym są naprawdę niepewne, najpierw sytuacja z pandemią, teraz z kolei wojna, postanowiłam stanąć na przysłowiowych rzęsach, żeby spłacić wcześniej mój kredyt i móc spać spokojnie. Doczytałam, że jest możliwy zwrot odsetek za wcześniejszą spłatę kredytu - każdemu się to należy? Niezależnie od tego, w jakim banku miałam kredyt?
kredi

Re: Kredyty

Post autor: kredi »

Mam świadomość, że u mnie nie będzie łatwo, bo kredyt stoi w spłacie i nie można go sobie jakoś tak ogarnąć. Pomoc złotówkowiczom mi będzie w tym temacie potrzebna. Co wy na to? Jakie macie możliwości pod tym względem?
aska

Re: Kredyty

Post autor: aska »

Obecnie mamy do czynienia z nowym standardem wyliczania i stosowania wskaźników referencyjnych, które zaowocowały rozporządzeniem BMR. Generalnie to zachęcam do tego, aby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Na stronie https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-czym ... dzenie-bmr jest rzetelny artykuł na ten temat - sami sprawdźcie.
sanka

Re: Kredyty

Post autor: sanka »

Ostatnio trafiłam na artykuł https://www.bialystokonline.pl/jakie-ws ... 0,4,1.html z którego to dowiedziałam się, które wskaźniki refernecyjne są preferowane na rynku międzynarodowym. Co jak co, ale uważam że taką wiedzę każdy z nas powinien posiadać.
Majster

Re: Kredyty

Post autor: Majster »

Stopy procentowe kredytów konsumpcyjnych, takich jak kredyty gotówkowe czy karty kredytowe, często są wyższe niż w przypadku kredytów hipotecznych. Wysokość tych stóp wpływa na całkowity koszt zobowiązania. Aktualne stopy procentowe kredytów konsumpcyjnych można sprawdzić na https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-ca ... tow-,14832 i przy podejmowaniu decyzji o zaciągnięciu tego typu kredytu ważne jest dokładne przeanalizowanie oferty.
eryka

Re: Kredyty

Post autor: eryka »

Jeżeli chodzi o kredyt, to warto powaznie się zastanowić nad wybranym bankiem. Co bank, to inna oferta. Moi znajomi ostatnio bardzo dobrze wypowiadali się na temat oferty w https://www.bsduszniki.pl/index.php więc myślę, że dobrze byloby gdybyście i wy na spokojnie to sprawdzili.
Goryl35

Re: Kredyty

Post autor: Goryl35 »

Przed wzięciem kredytu najlepiej jest poszukać jak najkorzystniejszej oferty. Myślę, że w takim przypadku namiary na stronę: https://monebay.pl/kredyt-gotowkowy mogą okazać się przydatne. Tutaj procedury są uproszczone i przyspieszone, więc pożyczka nie powinna być stresująca.
ODPOWIEDZ