nieruchomości

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat prowadzenia działalności w sieci, to śmiało zajrzyj tutaj. Postaramy się pomóc.
Awatar użytkownika
Benedykta_73
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2022, 21:02

nieruchomości

Post autor: Benedykta_73 »

Czy nieruchomości lepiej kupować z konsultacją prawniczą czy można na spokojnie zrobić to samemu? Boję się takiej sytuacji, ze zostanę oszukana, że ktoś mi celowo nie powie o jakichś wadach nieruchomości i ja zostanę z ręką w nocniku. Boję się, że nie bedę w stanie wywalczyć później pozbycia się tych wad. A porada prawna zawsze jest trochę pewniejsza. Tak mi się wydaje.
Gagarin

Re: nieruchomości

Post autor: Gagarin »

Szukam firmy, która skupuje nieruchomości za gotówkę i natrafiłem na https://transakcja24h.pl/ i tak naprawdę bardzo mnie ta kwestia zainteresowała. Ich oferta wydaje się być dość interesująca. Czy ktoś z Was miał z nimi styczność i mógłby podzielić się swoją opinią?
Dziadek

Re: nieruchomości

Post autor: Dziadek »

Jednym z wyzwań przy sprzedaży mieszkania jest znalezienie zaufanego kupca. Korzystając z usług firm takich jak https://homly.to/ można ominąć ten problem, ponieważ transakcja odbywa się bezpośrednio i bez zbędnych pośredników.
dlonoślaskanatka

Re: nieruchomości

Post autor: dlonoślaskanatka »

Jestem pewna, że sporo osób ma problemy z szukaniem dla siebie miejsca. I jeśli tak, to dla mnie najważniejsze będzie to, czy mogę po prostu powiedzieć sobie, że u mnie wygląda to podobnie. I jestem ciekawa, które luksusowe apartamenty mazury Wam się podobają najbardziej.
karolina9933

Re: nieruchomości

Post autor: karolina9933 »

A chcecie sprzedać czy kupić nieruchomość? Też obecnie interesuję się tematem nieruchomości, ale pod względem biznesowym. Co o tym sądzicie?

__
AGD RTV INFO
sami898

Re: nieruchomości

Post autor: sami898 »

Chcecie kupić jakąś nieruchomość? Na co najczęściej zwracacie uwagę, jeśli poszukujecie jakieś nieruchomości dla siebie? Nie ukrywam, że taka wiedza zawsze się przyda.

__
Księgowa Rybnik
Drabuś

Re: nieruchomości

Post autor: Drabuś »

Wybór mieszkania jest decyzją, która wpływa na życie na wiele lat, dlatego tak ważne jest, aby dokładnie przeanalizować dostępne opcje. Oferta mieszkań w Gliwicach, dostępna na https://atal.pl/inwestycje/mieszkania/a ... a/gliwice/ wyróżnia się na tle innych dostępnością mieszkań adaptowanych do różnorodnych potrzeb mieszkańców, łącząc w sobie nowoczesność z funkcjonalnością.
ODPOWIEDZ