serwis od komputerów

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat prowadzenia działalności w sieci, to śmiało zajrzyj tutaj. Postaramy się pomóc.
Awatar użytkownika
Medard1962
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2022, 1:43

serwis od komputerów

Post autor: Medard1962 »

Korzystaliście kiedyś z takich usług jak serwis komputerowy? Szczególnie chodzi mi o tego typu usługi dla firm. Dobrze wiem, że awaria sprzętu komputerowego to ogromny problem w biurach, bo tak naprawdę jesteśmy pozbawieni urządzeń do pracy, prawda? Jaki problem u was wystąpił i czy udało się go w miarę szybko rozwiązać? Chętnie poczytam o waszych doświadczeniach ;)
ewa932

Re: serwis od komputerów

Post autor: ewa932 »

Jaki serwis najlepiej wybrać? Macie jakieś sprawdzone miejsca, do których warto pójść i skorzystać z takich usług? Myślę, że nie powinno być z tym kłopotu

__
zabudowa tarasu warszawa

szlabany ręczne
marrly

Re: serwis od komputerów

Post autor: marrly »

Wiesz co na pewno warto mieć namiary na przykład na Serwis komputerowy Katowice :) bo jak się coś nie daj boże stanie to od razu wiadomo gdzie się zgłosić i gdzie uzyskać odpowiednią pomoc
NIMPRZYJDZIEWIOSNA

Re: serwis od komputerów

Post autor: NIMPRZYJDZIEWIOSNA »

W dziedzinie komputeryzacji jak i również biznesu i naszej ogólnej przyszłości, wierzę, że bardzo dużą rolę zagra po prostu sztuczna inteligencja. Na stronie https://sitech.com.pl/sztuczna-inteligencja/ macie o tym więcej informacji. Moim zdaniem to konkretne, dlatego nie będę się zamykać na nic innego, tylko działajcie konkretnie.
ODPOWIEDZ