Pozycjonowanie własnej strony, bloga

Jak działa pozycjonowanie? Poznaj najważniejsze zasady i wypromuj swój biznes bez inwestowania w reklamy!
Awatar użytkownika
Celestyna_78
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2022, 11:28

Pozycjonowanie własnej strony, bloga

Post autor: Celestyna_78 »

Od jakiegoś czasu prowadzę swojego bloga w internecie, z tego co widzę, coraz więcej osób chętnie go czyta i zastanawiam się, czy byłaby jakaś szansa na to, żeby na tym blogu móc sobie coś dorobić, dlatego pomyślałam o pozycjonowaniu. Chodzi o bloga z wykrojami, wzorami ściegów itp., może udałoby się chociaż zarobić na włóczki bo tego idzie naprawdę sporo :)
dżastaa

Re: Pozycjonowanie własnej strony, bloga

Post autor: dżastaa »

Faktycznie taka reklama ma ogromne znaczenie... Ja ostatnio nawet na ten temat tutaj https://www.funfashion.pl/agencja-marke ... korzystac/ czytałam - jak to wygląda w przypadku sklepu odzieżowego? Czy niezależnie od branży pomoc agencji reklamowej jest istotna? Okazuje się, że tak...
bellaa

Re: Pozycjonowanie własnej strony, bloga

Post autor: bellaa »

Jest jeszcze wiele innych metod promowania firmy... Ale tutaj https://kreatywnastrona.pl/najskuteczni ... nternecie/ możecie więcej na ten temat się dowiedzieć. Jest to poradnik, który przedstawia i opisuje najlepsze metody reklamowania w sieci. Warto im się przyjrzeć, na pewno w ten sposób dobierzecie coś odpowiedniego również dla siebie.
Łazarz

Re: Pozycjonowanie własnej strony, bloga

Post autor: Łazarz »

Wiemy, że zasięg na Instagramie stał się wyzwaniem dla wielu twórców treści. Aby sprostać temu wyzwaniu, warto zapoznać się z różnymi strategiami. Odkryłem interesujący artykuł na https://supernowosci24.pl/artykul-promo ... stagramie/ który dostarcza wartościowych wskazówek w tym zakresie.
owdoo

Re: Pozycjonowanie własnej strony, bloga

Post autor: owdoo »

Jeśli jesteśmy w kropce, to znaczy, że chcemy zacząć rozwijać biznes, ale nie do końca wiemy jak, to może warto jest pomóc nam odpowiednimi gadżetami? Ja sobie na to nie zwracałam do tej pory uwagi, ale na przykład smycze reklamowe zielona góra to coś dobrego. I jakoś nie wiem, może jednak dobrze będzie to ogarnąć? Ciekawi mnie, jak to wygląda.
ODPOWIEDZ