hydraulika przemysłowa

Tutaj prowadzimy rozmowy na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Hipolita-83
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2022, 20:29

hydraulika przemysłowa

Post autor: Hipolita-83 »

Czy ktoś z Was interesował się kiedyś taką dziedziną jak hydraulika przemysłowa? Ostatnio mnie to bardzo zaciekawiło, myślę że spokojnie bym mógł pracować w takim zakresie. Na pewno coś bym dla siebie znalazł w tej dziedzinie. Czy ktoś z Was pracuje z tego typu urządzeniami? Jeśli możecie mi coś podpowiedzieć, jaka szkoła, jakie kursy mi się przydadzą?

opryski przeciw komarom
jankowska

Re: hydraulika przemysłowa

Post autor: jankowska »

Hydraulika przemysłowa jest bardzo często spotykana i wykorzystywana między innymi w maszynach budowlanych. Niedawno znajomi szukali serwisu takich maszyn, znacie jakiś?
ktosia33

Re: hydraulika przemysłowa

Post autor: ktosia33 »

Mogę polecić bardzo dobry serwis mobilny Martech Hs, wiem że oni naprawiają sprawnie i szybko wszelką hydraulikę siłową i pneumatykę a także silniki elektryczne
Technik

Re: hydraulika przemysłowa

Post autor: Technik »

Ważnym aspektem przy wyborze pompy do wody jest także jej trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Jeśli pompa będzie pracować na zewnątrz, to warto zwrócić uwagę na jej stopień ochrony przed wilgocią i pyłami. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie https://www.ogrzewanie.info.pl/artykuly ... ora-wybrac i jak macie chwilkę to zapoznajcie się z tym materiałem.
ODPOWIEDZ