oferty pracy za granic

Tutaj prowadzimy rozmowy na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Lana94
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2022, 12:33

oferty pracy za granic

Post autor: Lana94 »

Możecie powiedzieć mi jak wyszukać dobre oferty pracy jeśli chodzi o pracę za granicą? Potrzebuję namiarów na coś naprawdę sprawdzonego. Boję się wyjeżdżać w zupełne nieznane. Dlatego liczę na to, że dacie mi namiary na takie oferty, którym można zaufać. Bo wiecie, jednak samemu to trochę strach jechać tak po prostu w nieznane. Dacie radę coś podrzucić?
jualaa

Re: oferty pracy za granic

Post autor: jualaa »

Ja to jednak wam powiem, że dla mnie to jest czymś ważnym, ale na razie za granicę to się chcę średnio wybierać. No, a dalej, myślę o nauczaniu. Ile zarabia nauczyciel? Wynagrodzenie nauczyciela w szkołach mnie ciekawi. Może jednak będziecie mieli dla mnie jakieś wskazówki? Jak to widzicie, co was prowadzi w tym temacie?
perfim

Re: oferty pracy za granic

Post autor: perfim »

U mnie naprawdę sporym rozwiązaniem będzie poszukiwanie wielu rozwiązań i ja mam nadzieję znaleźć pracę marzeń. I pod tym względem zerkam na swoje własne rozwiązania i na razie mam coś takiego https://portal.forumpraca.pl/zawody/headhunter/ na oku. Może warto sobie to jakoś ogarnąć?
kaczorek

Re: oferty pracy za granic

Post autor: kaczorek »

Zostawiam namiar na https://mesoworks.com/ gdzie jest możliwość aplikacji do współpracy przy projektach budowlanych w Holandii i Belgii. Firma oferuje szerokie wsparcie m.in. w kwestiach formalności czy z zakwaterowaniem. Poza tym stawki są dobre, dużo wyższe niż w Polsce
terreeeni

Re: oferty pracy za granic

Post autor: terreeeni »

Kiedy już się zatrudniamy, to nam wydaje się, że powinniśmy pomyśleć przede wszystkim o odpowiednim rozliczeniu godzin, które nam się należą. No i ja na razie sprawdzam, jak to ma wyglądać. No i mam coś takiego jak kalkulator urlopu, tu https://primenews.pl/kalkulator-urlopu/ . Moim zdaniem to świetna opcja. Co wy na to ?
ODPOWIEDZ