osprzęt elektryczny

Tutaj prowadzimy rozmowy na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Władysław66
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2022, 19:17

osprzęt elektryczny

Post autor: Władysław66 »

Kochani, mój elektryk przedstawił mi właśnie kosztorys instalacji elektrycznej. Oszalałam. Czy osprzęt elektryczny rzeczywiście jest taki drogi obecnie? Kiedy robiliśmy wstępne obliczenia i kosztorysy, ta sama instalacja miała kosztować o jedną trzecią mniej niż dzisiaj. Dla mnie to jest jakaś paranoja. Wiem, że inflacja, ale mimo wszystko - trochę drogo to wychodzi.
manka

Re: osprzęt elektryczny

Post autor: manka »

Niezależnie od tego, czy chcesz przeprowadzić pełną renowację, czy tylko wymienić kilka urządzeń elektrycznych to portal https://naprawa.pl/elektryk/boguszow-gorce może zapewnić wszelkie niezbędne usługi. Strona jest bardzo przyjazna dla użytkownika, a usługi są w rozsądnych cenach. Ułatwia to znalezienie odpowiedniego elektryka i wykonanie pracy przy minimalnym wysiłku.

bonifratrzy sklep warszawa
Utmoitis

Re: osprzęt elektryczny

Post autor: Utmoitis »

Jak mowa o osprzęcie elektronicznym do domu to od razu na myśl przychodzi mi najnowszy "gadżet", który sobie sprawiłem, a mianowicie kamerę do monitoringu. Kiedyś miałem włamanie do mieszkania i od tego czasu bezpieczeństwo jest dla mnie bardzo ważne. Kamery i dobry zamek przede wszystkim.
ODPOWIEDZ