Pijecie herbatę jesienią?

Tutaj prowadzimy rozmowy na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami.
Monika

Pijecie herbatę jesienią?

Post autor: Monika »

Wiecie co, ja nie jestem jakimś wielkim fanem herbaty na co dzień, ale kiedy tylko przychodzi jesień, staję się herbatomaniakiem ;) Od jakiegoś czasu bardziej zwracam jednak uwagę na skład produktów, które kupuję i dlatego lubię herbaty ekologiczne https://www.bifix.pl polecam Wam spróbować szczególnie czarną porzeczkę! :)
cytryna

Re: Pijecie herbatę jesienią?

Post autor: cytryna »

Monika pisze: ↑27 paź 2021, 19:48 Wiecie co, ja nie jestem jakimś wielkim fanem herbaty na co dzień, ale kiedy tylko przychodzi jesień, staję się herbatomaniakiem ;) Od jakiegoś czasu bardziej zwracam jednak uwagę na skład produktów, które kupuję i dlatego lubię herbaty ekologiczne https://www.bifix.pl polecam Wam spróbować szczególnie czarną porzeczkę! :)
W sumie ja również lubię jesienią usiąść i odpocząć, ale nie mam na to większego sposobu. Moim zdaniem to albo książka, albo film są fajną rzeczą. Jeszcze takie https://zielonogorski.pl/ serwisy można poczytać, żeby wiedzieć, co się dzieje wokół nas. No dla mnie to ważne, a jestem z Zielonej Góry.
ulicka

Re: Pijecie herbatę jesienią?

Post autor: ulicka »

uwielbiam jesienią i zimą pić herbatę, mam cały stos, zreszta moje ulubione połączenie to kubek gorącej herbaty, koc i dobry serial, wieczorami oglądam nawet kilka odcinków jak mam czas. Lubię seriale kryminalne, cieszę się, że w koncu ruszył nowy sezon Chyłki, jak nie widzieliście to można zobaczyć na player, jest już piąty sezon, żałuję ze trzeba czekać z odcinka na odcinek, bo serial jest mocno wciągający i akcja toczy się dosyć wartko, polecame
fajnadama99

Re: Pijecie herbatę jesienią?

Post autor: fajnadama99 »

Nienawidzę kaw. Nie wiem , skąd mi się to wzięło, ale tak jest, dlatego mam nadzieję rozsmakować się w czymś nowym na święta. W związku z tym sprawdzam sobie sklep https://astra.sklep.pl/ , gdzie mam naprawdę sporą ofertę. Mam nadzieję, że znajdę coś odpowiedniego dla każdego z moich gości.
ODPOWIEDZ